Seznam her

Seznam her:

Ubongo – Honba za diamanty
Napínavá rodinná hra s vyváženým poměrem rychlosti a strategie. Zábavná hra, ve které vítězí ti, kterým se co nejrychleji daří vyřešit puzzle hlavolamy z jednotlivých dílků a posbírat co nejvíce cenných drahokamů.
Pro hráče od 8 let
2 – 4 hráči
doba hry: 30 minut +
Cena hry: 999,- Kč
Ubingo

Osadníci z katanu
Variabilní herní plán, každá partie je jedinečná, vítězem se stává hráč, který vybuduje nejmocnější osídlení.
Pro hráče od 10 let
3 – 4 hráči
doba hry: 75minut +
Cena hry: 999,- Kč

Katan

V kostce – Zvířata
Procvičte si paměť a vědomosti o zvířatech aneb co si zapamatujete za 10 vteřin? Seznámíte se s nejznámějšími zvířaty z celého světa. Hra obsahuje 71 kartiček zvířat a informacemi o nich. Vaším cílem bude za určený čas nasbírat co nejvíce karet jednotlivých zvířat.
Pro hráče od 8 let
1 hráč +
doba hry: 10 minut +
Cena hry: 449,- Kč

Zvířata

Quarto
Zábavná logická hra, kde rozhodujete o tahu soupeře. Kámen, který budete pokládat vybíráte právě vy! Každý z 16 kamenů má čtyři různé vlastnosti. Barvu, výšku, půdorys a plnost či dutost. V9tězem se stává hráč, který vytvoří takovou řadu 4 kamenů, kde všechny hrací kameny mají alespoň jednu stejnou vlastnost.
Pro hráče od 8 let
2 hráči
doba hry: asi 15 minut
Cena hry: 799,- Kč

Quarto

Panic lab
Rychlá postřehová hra, kde je úkolem hráčů nalézt co nejdříve měňavku, která utekla z laboratoře. Hodem speciálních kostek zjistíte, ze které laboratoře a jakým směrem měňavka utekla, i jak vypadá. Nejrychlejší hráč, který ukáže na správnou kartu měňavky získává bod. Ale pozor! Měňavka dokáže měnit svůj tvar, barvu i vzor.
Pro hráče od 8 let
3 – 10 hráčů
doba hry: 10 minut +
Cena hry: 299,- Kč

Panic

 

„Babičko, dědečku… Jak to tenkrát bylo?“                                                                                                Unikátní rodinná hra, která spojuje generace a zábavnou formou pomáhá trénovat paměť.

Chcete poznat rodinné příběhy, o kterých jste ještě nikdy neslyšeli? „Babičko, dědečku… Jak to tenkrát bylo?“ je nová hra, při které si babička, dědeček, maminka, tatínek, ale i děti a kamarádi příjemně zavzpomínají a dozví se zapomenuté příběhy z rodinné historie. Hra obsahuje plno karet s retro fotografiemi a hravou formou vybízí k vyprávění příběhů. Ale vítězství není v této hře to hlavní. Tím jsou zážitky a události, které se dozvíte. A věřte, že řada příběhů babičky, dědečka a všech vašich blízkých vám v hlavě zůstane navždy zachována jako krásná vzpomínka.

Pro hráče od 6 do 120 let                                                                                                                                           2 – 12 hráčů                                                                                                                                                                45 – 90 minut                                                                                                                                                                Cena hry:   690,- Kč